10AS016C3U19I2LG
Mfr.Part #
10AS016C3U19I2LG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 484UBGA
Height Seated (Max) :
3.25mm
Width :
19mm
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
0.8mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Length :
19mm
Number of Logic Cells :
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage :
0.9V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V