10AS048K2F35E2SG
Mfr.Part #
10AS048K2F35E2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
35mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Factory Lead Time :
11 Weeks
Width :
35mm
Speed :
1.5GHz