10AS048E3F29I2SG
Mfr.Part #
10AS048E3F29I2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Height Seated (Max) :
3.35mm
Length :
29mm
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Speed :
1.5GHz
Width :
29mm