10AS032H3F35E2SG
Mfr.Part #
10AS032H3F35E2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
RoHS Compliant
Number of Outputs :
Speed :
1.5GHz
Width :
35mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
FPGA - 320K Logic Elements
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage :
0.9V
Number of Inputs :
Length :
35mm
Power Supplies :
0.9V