10AS032H2F35I2SG
Mfr.Part #
10AS032H2F35I2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Speed :
1.5GHz
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Length :
35mm
Power Supplies :
0.9V