10AS032H2F35E1SG
Mfr.Part #
10AS032H2F35E1SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Power Supplies :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Terminal Form :
Ball
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Logic Cells :
Number of Inputs :
384
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage :
0.9V
Number of Outputs :
384
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
35mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V