10AS032H1F35I1SG
Mfr.Part #
10AS032H1F35I1SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Length :
35mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Speed :
1.5GHz
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
384
Width :
35mm
Supply Voltage :
0.9V