10AS032E4F29E3SG
Mfr.Part #
10AS032E4F29E3SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
BOTTOM
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Outputs :
360
Power Supplies :
0.9V
HTS Code :
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Terminal Pitch :
1mm
Length :
29mm
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Number of Inputs :
360
Width :
29mm
Number of I/O :
Terminal Form :
Ball
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.35mm