10AS032E3F27E2SG
Mfr.Part #
10AS032E3F27E2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 672FBGA
Stock
3
In Stock :
3
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
240
Number of I/O :
240
Power Supplies :
0.9V
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Width :
27mm
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Number of Inputs :
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Length :
27mm
Number of Logic Cells :
320000
Height Seated (Max) :
3.25mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V