10AS032E2F27I2SG
Mfr.Part #
10AS032E2F27I2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 672FBGA
Terminal Pitch :
1mm
HTS Code :
Length :
27mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of Inputs :
240
Height Seated (Max) :
3.25mm
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Architecture :
MCU, FPGA
Power Supplies :
0.9V
Number of Terminations :
672
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Width :
27mm
Speed :
1.5GHz
Supply Voltage :
0.9V
Number of I/O :
240
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V