10AS027H2F35I2SG
Mfr.Part #
10AS027H2F35I2SG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Number of Logic Cells :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.9V
Width :
35mm
Length :
35mm
Speed :
1.5GHz
Height Seated (Max) :
3.5mm