10AS027H1F35E1SG
Mfr.Part #
10AS027H1F35E1SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 1152FBGA
Speed :
1.5GHz
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
35mm
Number of I/O :
384
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
35mm
Supply Voltage :
0.9V