10AS027E2F29E2LG
Mfr.Part #
10AS027E2F29E2LG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
Height Seated (Max) :
3.35mm
Supply Voltage :
0.9V
Speed :
1.5GHz
Number of Inputs :
360
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Width :
29mm
HTS Code :
Power Supplies :
0.9V
Number of Outputs :
360
Number of I/O :
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ