10AS022E3F29E2SG
Mfr.Part #
10AS022E3F29E2SG
Package / Case
780-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
Stock
3
In Stock :
3
Number of Logic Cells :
220000
Number of Outputs :
288
Package / Case :
780-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Length :
29mm
Number of I/O :
288
Speed :
1.5GHz
256KB
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Height Seated (Max) :
3.35mm
Width :
29mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V