10AS022E3F27I2SG
Mfr.Part #
10AS022E3F27I2SG
Package / Case
672-BBGA, FCBGA
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 672FBGA
Number of Outputs :
240
Package / Case :
672-BBGA, FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.25mm
Number of Inputs :
240
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Supply Voltage :
0.9V
Speed :
1.5GHz
Width :
27mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Length :
27mm
Power Supplies :
0.9V