10AS016E4F29I3LG
Mfr.Part #
10AS016E4F29I3LG
Description
IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA
Stock
3
In Stock :
3
Length :
29mm
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.87V
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.35mm
Speed :
1.5GHz
Primary Attributes :
FPGA - 160K Logic Elements
Power Supplies :
0.9V
Number of Logic Cells :
160000
Supply Voltage-Max (Vsup) :
0.93V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
29mm