TH3D226M035E0300
Mfr.Part #
TH3D226M035E0300
Description
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Leakage Current :
0.0077mA
JESD-609 Code :
e0
Published :
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Voltage - Rated :
35V
ECCN Code :
EAR99
Polarity :
Polar
Tolerance :
±20%
Height :
2.8mm
Length :
7.3mm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Depth :
4.3mm
Ratings :
AEC-Q200
Dissipation Factor :
6 %
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300mOhm
Ripple Current :
710mA
Rated (DC) Voltage (URdc) :
35V
HTS Code :
Pbfree Code :
No
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
22µF
Packing Method :
TR, 7 INCH
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm