TH3D226M025F0600
Mfr.Part #
TH3D226M025F0600
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2917
Pbfree Code :
No
Length :
7.3mm
Leakage Current :
0.0055mA
Tolerance :
±20%
Ripple Current :
500mA
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Surface Mount
Height :
2.8mm
Voltage - Rated :
25V
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Capacitance :
22µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Published :
Depth :
4.3mm