TH3D226M025E0600
Mfr.Part #
TH3D226M025E0600
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2917
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Pbfree Code :
No
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Published :
ECCN Code :
EAR99
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
HTS Code :
Tan Delta :
0.06
JESD-609 Code :
e0
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Packing Method :
TR, 7 INCH
Length :
7.3mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Feature :
Automotive
Leakage Current :
0.0055mA
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25V
Capacitance :
22µF
Ripple Current :
500mA
Depth :
4.3mm
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Molded
Height :
2.8mm