TH3D226M025A0600
Mfr.Part #
TH3D226M025A0600
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2917
Length :
7.3mm
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
22µF
AEC-Q200
Feature :
Automotive
Packing Method :
TR, 7 INCH
Width :
4.3mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Leakage Current :
0.0055mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
ECCN Code :
EAR99
JESD-609 Code :
e4
Pbfree Code :
yes
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Ripple Current :
500mA
Voltage - Rated :
25V