TH3D226M020F0700
Mfr.Part #
TH3D226M020F0700
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
14 Weeks
Number of Terminations :
2
Depth :
4.3mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Leakage Current :
0.0044mA
Published :
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Packing Method :
TR, 13 INCH
Rated (DC) Voltage (URdc) :
20V
Capacitance :
22µF
Tolerance :
±20%
Ratings :
AEC-Q200
Pbfree Code :
No
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Voltage - Rated :
20V
Dissipation Factor :
6 %