TH3D226K035E0600
Mfr.Part #
TH3D226K035E0600
Description
CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Tolerance :
±10%
D
Width :
4.2926mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Max Operating Temperature :
150°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Length :
7.2898mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
22µF
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Voltage - Rated :
35V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm