TH3D226K025F0600
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TH3D226K025F0600
Manufacturer
Vishay / Sprague
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Datasheet
Download
Description
CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Manufacturer :
Vishay / Sprague
Product Category :
Tantalum Capacitors
Ratings :
AEC-Q200
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Rated :
25V
Manufacturer Size Code :
D
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Mount :
Surface Mount
Leakage Current :
0.0055mA
Packing Method :
TR, 13 INCH
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Depth :
4.3mm
Length :
7.3mm
Capacitance :
22µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Pbfree Code :
No
Type :
Molded
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tan Delta :
0.06
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
HTS Code :
Height :
2.8mm
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
14 Weeks
Tolerance :
±10%
Feature :
Automotive
ECCN Code :
EAR99
Series :
TANTAMOUNT®, TH3
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm