TH3D226K025E0600
Mfr.Part #
TH3D226K025E0600
Description
CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Voltage - Rated :
25V
JESD-609 Code :
e0
Ripple Current :
500mA
Tolerance :
±10%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Depth :
4.3mm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Pbfree Code :
No
Leakage Current :
0.0055mA
Length :
7.3mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
HTS Code :
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Surface Mount
Packing Method :
TR, 7 INCH
Ratings :
AEC-Q200
Height :
2.8mm
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Capacitance :
22µF