TH3D226K020F0700
Mfr.Part #
TH3D226K020F0700
Description
CAP TANT 22UF 10% 20V 2917
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Tolerance :
±10%
AEC-Q200
Depth :
4.3mm
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Polarity :
Polar
Mount :
Surface Mount
Dissipation Factor :
6 %
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Max Operating Temperature :
150°C
Voltage - Rated :
20V
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Length :
7.2898mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Width :
4.2926mm
Capacitance :
22µF