TH3D156M025A0700
Mfr.Part #
TH3D156M025A0700
Description
CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Rated (DC) Voltage (URdc) :
25V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
25V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
±20%
Packing Method :
TR, 7 INCH
Pbfree Code :
yes
Leakage Current :
0.0038mA
0.06
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
Capacitance :
15μF
Length :
7.3mm