TAJC105K050RNJV
- Mfr.Part #
- TAJC105K050RNJV
- Manufacturer
- KYOCERA AVX
- Description
- CAP TANT
- Manufacturer :
- KYOCERA AVX
- Product Category :
- Tantalum Capacitors
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 3 (168 Hours)
- Factory Lead Time :
- 21 Weeks
- RoHS Status :
- ROHS3 Compliant
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Datasheets
- TAJC105K050RNJV
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| TAJC105K050H | KYOCERA AVX | 2,585 | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |
| TAJC105K050HNJ | KYOCERA AVX | 14,424 | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |
| TAJC105K050KNJ | KYOCERA AVX | 43,381 | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |
| TAJC105K050PNJ | KYOCERA AVX | 19,028 | CAP TANT |
| TAJC105K050RNJ | KYOCERA AVX | 4 | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |