ROX4004M80JNF5
Mfr.Part #
ROX4004M80JNF5
Description
RES 4.8M OHM 5% 16.8W AXIAL
Flame Proof, High Voltage, Safety
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
16.8W
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Tolerance :
±5%
Factory Lead Time :
17 Weeks
Size / Dimension :
0.310Diax4.050L 7.87mmx102.87mm
Resistance :
4.8mOhms
Datasheets
ROX4004M80JNF5
Vishay / Dale ROX4004M80JNF5
4.8MOhms, 16.8W, Metal Oxide Film,