EXD396TN
Mfr.Part #
EXD396TN
Description
ANT TWO-WAY 396-406MHZ 1/4W
Frequency (Center/Band) :
401MHz
Factory Lead Time :
8 Weeks
Termination :
TN
Height (Max) :
4.100 104.14mm
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Frequency Range :
396MHz~406MHz
Datasheets
EXD396TN
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TN 401MHz 4.100 104.14mm