EXD380MXI
Mfr.Part #
EXD380MXI
Description
ANT TWO-WAY 380-400MHZ 1/4W
Termination :
MXI
Frequency Range :
380MHz~400MHz
Height (Max) :
4.100 104.14mm
Frequency (Center/Band) :
390MHz
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
EXD380MXI
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount MXI 390MHz 4.100 104.14mm