EXD312SM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EXD312SM
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
RF ANT 315MHZ WHIP STR SM CONN
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Frequency Range :
312MHz~318MHz
Frequency (Center/Band) :
315MHz
Reach Compliance Code :
Unknown
Termination :
SM
Factory Lead Time :
8 Weeks
Mounting Type :
Connector Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Bulk
Series :
EXD
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Antenna Type :
Whip, Straight
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Number of Bands :
1
Datasheets
EXD312SM
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SM 315MHz Bulk