EXD315MX
Mfr.Part #
EXD315MX
Description
ANT TWO-WAY 315MHZ
Termination :
MX
Factory Lead Time :
8 Weeks
Frequency (Center/Band) :
315MHz
1
RoHS Status :
RoHS Compliant
Antenna Type :
Whip, Straight
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Height (Max) :
4.100 104.14mm
Datasheets
EXD315MX
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount MX 315MHz 4.100 104.14mm