EXD380SFU
Mfr.Part #
EXD380SFU
Description
ANT DUCK EXD 380-420MHZ 1/4 3"
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Termination :
SFU
Frequency Range :
380MHz~420MHz
Height (Max) :
4.100 104.14mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency (Center/Band) :
400MHz
Datasheets
EXD380SFU
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SFU 400MHz 4.100 104.14mm