EXD350SMV
Mfr.Part #
EXD350SMV
Description
ANT TWO-WAY 350MHZ
RF Antennas
VSWR :
Product Status :
Obsolete
Gain :
Frequency (Center/Band) :
350MHz
Series :
EXD
Ingress Protection :
Features :
Connector Mount
Applications :
Termination :
SMV
Base Product Number :
EXD350
Package :
Bulk
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Height (Max) :
4.100 (104.14mm)
Return Loss :
Datasheets
EXD350SMV
1 Bands Whip, Straight UHF (300MHz ~ 1GHz) Connector Mount SMV 350MHz - 4.100 (104.14mm) -