TVX1A223MDD
Mfr.Part #
TVX1A223MDD
Description
CAP ALUM 22000UF 20% 10V AXIAL
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 85°C
Voltage - Rated DC :
10V
Length :
52mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Tolerance :
±20%
Capacitance :
22000µF
Datasheets
TVX1A223MDD
TVX 22000μF Capacitor ±20% Bulk Through Hole -40°C~85°C Axial, Can