ROX200100MFHELS
Mfr.Part #
ROX200100MFHELS
Description
RES 100M OHM 1% 6W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Published :
Resistance :
100mOhms
Size / Dimension :
0.310Diax2.050L 7.87mmx52.07mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
6W
Datasheets
ROX200100MFHELS
Vishay / Dale ROX200100MFHELS
100MOhms, 6W, Metal Oxide Film,