ME60A1503F01
Mfr.Part #
ME60A1503F01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Stock
217
In Stock :
217
Product Category :
Mounting Style :
Desktop
Efficiency :
Level VI
Output Power :
60 W
Input Voltage :
100 VAC to 240 VAC
SL Power
RoHS :
Details
Product Type :
Desktop AC Adapters
Product Category :
Desktop AC Adapters
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Height :
1.29 in
Standard :
2xMOPP
Length :
4.25 in
Width :
2.67 in