EXE821TN
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
EXE821TN
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
RF ANT 861MHZ WHIP STR TNC MALE
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Termination :
TNC Male
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Bulk
Number of Bands :
1
Reach Compliance Code :
Unknown
Antenna Type :
Whip, Straight
VSWR :
1.5
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Range :
821MHz~902MHz
Frequency (Center/Band) :
861MHz
Series :
EXE
Mounting Type :
Connector Mount
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Height (Max) :
8.000 203.20mm
Published :
Datasheets
EXE821TN
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount TNC Male 861MHz Bulk 8.000 203.20mm