EXE806SFU
Mfr.Part #
EXE806SFU
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Package / Case
806
Datasheet
Download
Description
RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
Height (Max) :
8.900 226.06mm
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Published :
Frequency Range :
806MHz~866MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
1.5
RoHS Status :
RoHS Compliant
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Termination :
SFU
Series :
EXE
Reach Compliance Code :
Unknown
Packaging :
Bulk
Package / Case :
806
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
EXE806SFU
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Connector Mount SFU 836MHz Bulk 8.900 226.06mm