CFR50J680R
Mfr.Part #
CFR50J680R
Description
RES 680 OHM 5% 1/2W AXIAL
Through Hole Resistors
Resistance Tolerance :
0.1
Product Length :
2.66
Resistor Type :
High Reliability
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
15.8 kOhm
Power Rating :
0.2 W