CFR50J430R
Mfr.Part #
CFR50J430R
Description
RES 430 OHM 5% 1/2W AXIAL
Stock
50
In Stock :
50
Resistance :
12.4 kOhm
Resistance Tolerance :
0.1
Temperature Coefficient :
50.0000 ppm/°C
Power Rating :
0.125 W