ASRM1JA470R
Mfr.Part #
ASRM1JA470R
Description
RES 470 OHM 5% 1W AXIAL
Stock
788
In Stock :
788
Tolerance :
±5%
Lead Diameter :
0.8 mm
Rated Power Dissipation (P) :
1W
ASRM
Published :
2013
Working Voltage :
4000V
Max Power Dissipation :
1W
Size / Dimension :
0.157Diax0.433L 4.00mmx11.00mm
Resistance :
470Ohm