TVX0J223MDD
Mfr.Part #
TVX0J223MDD
Description
CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V AXIAL
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 85°C
Tolerance :
±20%
Life (Hours) :
2000 hours
Length :
52mm
Voltage - Rated DC :
6.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Capacitance :
22000µF
Datasheets
TVX0J223MDD
TVX 22000μF Capacitor ±20% Bulk Through Hole -40°C~85°C Axial, Can