MXJEHJC3M6864
Mfr.Part #
MXJEHJC3M6864
Description
HC49S 18PF 30/50PPM -20/70C 3.6
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Frequency Tolerance :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
180 Ohms
Frequency :
3.6864 MHz
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C