MXJEAFC26M0
Mfr.Part #
MXJEAFC26M0
Description
HC49S 18PF 10/20PPM -20/70C 26M
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Frequency :
26 MHz
Series :
MXJ
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency Tolerance :
±10ppm