MXJEAFC32M0
Mfr.Part #
MXJEAFC32M0
Description
HC49S 18PF 10/20PPM -20/70C 32M
Frequency :
32 MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Load Capacitance :
18pF
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance :
±10ppm
Series :
MXJ
Frequency Stability :
±20ppm