MXJEAFC24M0
Mfr.Part #
MXJEAFC24M0
Description
HC49S 18PF 10/20PPM -20/70C 24M
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
24 MHz
Load Capacitance :
18pF
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Series :
MXJ
Frequency Tolerance :
±10ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C