MXJEAFC24M576
Mfr.Part #
MXJEAFC24M576
Description
HC49S 18PF 10/20PPM -20/70C 24.
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance :
±10ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Frequency :
24.576 MHz
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms