ME30A4803B01
Mfr.Part #
ME30A4803B01
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Product Category :
Circuit breakers
Current Rating :
15 A
Termination Style :
Quick Connect
Subcategory :
Circuit breakers
Number of Poles :
1 Pole