ME30A0503F01
Mfr.Part #
ME30A0503F01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Stock
342
In Stock :
342
Product Category :
Desktop AC Adapters
SL Power
Subcategory :
AC-DC Power Supply
Mounting Style :
Desktop
Efficiency :
Level VI
Product Type :
Desktop AC Adapters
Region :
Universal
Standard :
2xMOPP
Output Power :
30 W
Input Voltage :
90 VAC to 264 VAC